Портфоліо-UK

Виготовлення друкованої плати у Києві – друкована плата PR10006: двосторонній smd-монтаж, 184 smd-компонент, 5 штук у партії.

Друкована плата PR10006

Технічні характеристики

Технічні характеристики цієї плати наведені в таблиці. З особливостей – чотиришарова плата з двостороннім монтажем smd компонентів, з відсутністю dip елементів, дрібносерійна партія – 5 штук. Плата розроблена під 184 smd-елементи, що для пп такого розміру не мало. З точки зору складності розведення звертає на себе увагу чотири шари виробу. Розробкою та супроводом технічної документації виробу займався наш відділ розробки. Це замовлення з виготовлення друкованих плат у Києві зуміли виконати за 4 тижні, що для нинішніх реалій потрібно вважати дуже хорошим результатом. Є завдання з виготовлення друкованих плат та розробки електронних виробів? Звертайтесь, будемо раді співпраці!

Розмір, мм 65х70
Кількість сторін SMD-монтажу 2
Кількість SMD-компонентів на виробі, шт 184
Наявність DIP-компонентів ні
Кількість DIP-компонентів на платі 0
Кількість шарів плати 4
Кількість штук у партії, шт 5

Термін виробництва – 4 тижні!

Виконані роботи
  • зробили замовлення на фабриці з виробництва плат
  • укомплектували виріб відповідно до вимог документації
  • замовили та доставили відсутні компоненти в Україну
  • доставили друковані плати в Україну
  • провели контроль якості виготовлення друкованих плат перед монтажем
  • провели двосторонній монтаж smd компонентів, у кількості 184 компоненти на виріб
  • провели контроль якості монтажу на автоматичній інспекції
  • провели відмивання виробів в ультразвуковій ванні
  • здійснили контроль якості виробів – вихідний ВТК
  • запакували замовлення

Переваги та можливості VERIKOM

Власне виробництво
Виготовлення друкованих плат в Україні на власному устаткуванні
Високопродуктивне обладнання
Маємо 4 лінії smd монтажу, здатні працювати із загальною продуктивністю до 80 000 компонентів на годину. Це дає можливість нашій компанії забезпечувати не тільки  швидкий та терміновий монтаж , але гнучко керувати термінами виробництва, виходячи від завдань та побажань клієнта.
Власний склад комплектуючих
За наявності необхідних компонентів на складі – VERIKOM здатний виконати термінове замовлення за 7 днів, за умови наявності документації та специфікації на виріб, а також наявністю gerber-файлу для виробництва друкованої плати.
Відділ технічного контролю
Власний ВТК на всіх етапах виробництва. Повний контроль якості smd-друку здійснюється автоматичним інспекційним модулем (перевіряється кожна плата) на правильність розташування компонентів за ключами та якість монтажу; повний контроль над монтажем dip-компонентів (мікроскоп).
Відділ розробки
Маємо відділ розробників, здатних будь-яку ідею реалізувати на практиці – контрактне виробництво електроніки. У їх компетенції також супроводження замовлень технічною документацією, грамотне виконання розведення друкованої плати (якщо gerber у клієнта відсутнє) та створення правильного gerber-файлу для виробництва друкованих плат.
Сертифікат відповідності міжнародним стандартам
Всі бізнес-процеси компанії VERIKOM сертифіковані згідно з ISO 9001:2015.